logotyp

O firmě - Interglobal Duo - zemní protlaky

Speciální slevová akce na stroje Grundomat nové generace - VYMĚŇ STAROU ZA NOVOU!!

GRUNDOMAT raketa nové generace – Při nákupu nového stroje GRUNDOMAT a vrácení starého stroje GRUNDOMAT nebo konkurenčního stroje,nabízí výrobce Tracto-Technik , 10% slevu nebo slevu do max.výše ...
Více informací

Zvláštní akce Grundopit

Zvláštní akce Grundopit

Pozor od 3.5.2018 změna sídla společnosti Interglobal DUO s.r.o.
Tyršova 769, 252 66 Libčice nad Vltavou

INTERGLOBAL DUO s.r.o. - prodej bezvýkopových technologií Tracto-Technik

INTERGLOBAL DUO s.r.o. - prodej bezvýkopových technologií Tracto-TechnikFirma Interglobal a.s.  byla založena v roce 1990 a následně v roce 2001 se transformovala na INTERGLOBAL DUO s.r.o. V oblasti bezvýkopových technologií má firma dlouholeté zkušenosti, které doplňuje spolupráce s firmou Tracto - Technik, která patří mezi jednoho z předních světových výrobců bezvýkopových technologií. Pro práci využíváme zemní protlačovací stroje dodávané firmou Tracto-Technik, SRN. Během více jak jedenáctileté činnosti společnosti Interglobal, byl v rámci stanovených programů rozšiřován sortiment nejenom v těchto základních komoditách, ale i samotných komodit. 

V posledních několika letech se vývoj těchto technologií výrazně posunul kupředu. Na zemní protlačovací stroje stroje jsou kladeny stále větší nároky a dimenze pokládaných sítí se neustále zvětšuje. Naše firma je schopna v této oblasti uspokojit i speciální požadavky zákazníka, a to jak v oblasti nabídky nového stroje, tak také v realizaci staveb. Naši zaměstnanci pracují již přes deset let v oboru, nejdříve neřízených, později řízených protlaků a mají přehled o nejmodernějších postupech při realizaci prací těmito technologiemi.Firma Trachto-Technik, s kterou spolupracujeme, získala v roce 2004 ocenění v SRN za vývojovou činnost a díky stálému rozvoji se také drží mezi předními světovými dodavateli strojů pro bezvýkopovou technologii, jak pro pokládku nových, tak pro obnovu starých produktovodů.

Nemalý podíl na spokojenosti našich zákazníků mají i služby nabízené naší firmou Interglobal DUO. Především to jsou :
- poradenství při všech problémech, které souvisejí s provozem protlačovacích a vrtných souprav
- záruční a pozáruční opravy a servis na všechny námi dodávané výrobky včetně oprav prováděných u zákazníka, nebo na stavbě.

Chcete využít našich služeb ?

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
HOME
Speciální slevová akce na stroje Grundomat nové generace - VYMĚŇ STAROU ZA NOVOU!!

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign