logotyp
Login

Grundosteer

Grundosteer PS130

Grundosteer PS130GRUNDOSTEER SYSTÉM SMĚROVÉHO PROTLAČOVÁNÍ
URČUJE TRENDY, JE JEDNODUCHÝ, ROBUSTNÍ A SPOLEHLIVÝ
GRUNDOSTEER
kombinuje osvědčené metody bezvýkopové pokládky potrubí v jednom snadno použitelném zařízení. Lokalizovatelná řídicí hlava vytlačuje zeminu při razicím posunu tyčí podobně jako zemní raketa, nad zemí ji ale sleduje lokalizační zařízení. Odchylky od trasy lze odečíst na lokalizačním zařízení a korigovat otáčením tyčí. V cílové jámě se řídicí hlava vymění za rozšíření a vzniklý prostor v zemi se při vytahování zvětší. Přitom se současně zatáhne zavěšené potrubí. Při směrovém protlačování se nemusí používat výplach vrtu. JAKO PO MÁSLE K BEZVÝKOPOVÉ DOMOVNÍ PŘÍPOJCE Kromě krátkých křižování je GRUNDOSTEER vhodný zejména pro rychlé a  snadné zhotovování domovních přípojek. Kompaktní zařízení může pracovat z jámy k budově nebo z budovy jádrovým vrtem v domovní zdi. Nasměrování na cíl se provádí pomocí zaměřovače GRUNDOSCOPE. Pro určení polohy řídicí hlavy během razicího posunu je k dispozici jednoduchá a výhodná lokalizační technika. Díky spolehlivému principu řízení a nekomplikované korekci směru mohou i méně zkušení pracovníci pomocí bezvýkopové techniky přesně cíleně vytvářet domovní přípojky nebo krátká křižování.

Grundosteer PS130 protlačovací stroj

Grundosteer PS130Grundosteer PS130

ZEMNÍ PROTLAČOVACÍ ZAŘÍZENÍ GRUNDOSTEER JEDNODUŠE ÚPLNÁ KONTROLA CÍLE

ZEMNÍ PROTLAČOVACÍ ZAŘÍZENÍ GRUNDOSTEER JEDNODUŠE ÚPLNÁ KONTROLA CÍLE

GRUNDOSTEER ZEMNÍ PROTLAČOVACÍ ZAŘÍZENÍ

ROZHODNĚ JEDNODUCHÉ, ROBUSTNÍ A SPOLEHLIVÉ
GRUNDOSTEER spojuje osvědčené metody bezvýkopové instalace potrubí v jednom snadno obslužném zařízení.
Navigovatelná řídící hlava protlačuje půdu při dopředném pohybu tyčové soustavy stejně jako zemní protlačovací raketa, nad zemí je však sledována prostřednictvím lokalizačního zařízení. Odchylky od průběhu trasy
lze vyčíst na lokalizačním zařízení a korigovat otáčením tyčového ústrojí. V cílové jámě je řídicí hlava vyměněna za rozšíření a vzniklý podzemní otvor se při tažení zpět zvětšuje. Současně se vtahuje zavěšené potrubí. Při zemním protlačování lze upustit od vrtání s výplachem.
BLESKOVĚ RYCHLÉ DOMOVNÍ PŘÍPOJKY
Kromě krátkých podchodů se zařízení GRUNDOSTEER skvěle hodí pro rychlou a snadnou realizaci domovních přípojek. Kompaktní zařízení může pracovat z jámy směrem k budově nebo z budovy jádrovým vrtáním ve zdi domu.
Zaměření na cíl se provádí pomocí zaměřovací optiky GRUNDOSCOPE. Pro určení polohy řídící hlavy během razicích prací je k dispozici jednoduchá, nenákladná lokalizační technika. Díky spolehlivému principu ovládání a nekomplikované korekci směru mohou s bezvýkopovou technikou domovní přípojky nebo krátké podchody realizovat naprosto přesně i méně zkušení operátoři.

PŘEHLED

PŘEHLED
01 Nastavitelná řídící hlava s integrovaným vysílačem umožňuje permanentní určování polohy prostřednictvím lokalizace a korekci směru.
02 Robustní tyčovou soustavu SIMCON lze díky chytrému spojovacímu zásuvnému zařízení rychle smontovat a demontovat.
03 Díky necitlivé posunovací západce je prostřednictvím tvarového spojení s tyčovou soustavou Simcon zajištěn dopředný tah tyčové soustavy a vtažení potrubí.
04 Rychlost posouvání tyčové soustavy a jejího zpětného pohybu lze měnit prostřednictvím snadno ovladatelné, výškově nastavitelné řídicí jednotky.
05 Variabilní poloha zasunutí hydraulického válce zajišťuje identickou smykovou a tažnou sílu.
06 Rozložitelný základní rám umožňuje snadnou přepravu stroje k výchozí jámě nebo do sklepa.
07 Integrovaná opěrná patka umožňuje jednoduchým způsobem pevné ukotvení zařízení v jámě
3

JEDNODUŠE PLNÁ KONTROLA CÍLE

Flexibilní nástroj
Zařízení GRUNDOSTEER je ideální pro realizaci domovních přípojek všeho druhu od jímky vedoucí k budově nebo v opačném směru. S kompaktním zemním protlačovacím zařízením realizujete snadno a rychle i krátké podchody.
Bez problémů k cíli
Zařízení GRUNDOSTEER lze použít ve všech protlačitelných půdách. Zaměření na cíl se provádí pomocí zaměřovací optiky GRUNDOSCOPE.
Chytrá tyčová soustava
K patentu přihlášená tyčová soustava SIMCON je zajištěna jednoduchým svorníkovým spojením. Šroubování odpadá. Tím se šetří energie a enormně zkracuje pracovní proces.

Plná kontrola
Razicí směr je neustále kontrolován prostřednictvím lokalizace a lze ho kdykoli korigovat. Poloha řídicí hlavy se mění otáčením tyčového ústrojí. Lze ji odečíst z časové stupnice na polohovém konektoru.

Výhodné vybavení
Zařízení GRUNDOSTEER je poháněno běžnou hydraulickou stanicí. K určení polohy řídicí hlavy postačuje jednoduchá lokalizační technika. Vrtání s výplachem není při zemním protlačování zapotřebí.

Šetřete svá záda
Výškově nastavitelný obslužný panel lze polohovat ve čtyřech různých bodech dle vašich preferencí. Obsluha probíhá vestoje. Rychlost posuvu se přitom mění pomocí ruční páky.

Spolehlivý vstupní model
Nízké investiční náklady na zařízení GRUNDOSTEER umožňují příznivý vstup do světa bezvýkopové techniky. Snadná manipulace a spolehlivý princip ovládání umožňují i méně zkušené obsluze přesnou pokládku potrubí.

Kompaktní lehká váha
Základní rám zařízení GRUNDOSTEER lze rozebrat na jednotlivé díly. To výrazně snižuje náklady spojené s montáží a demontáží.
Adaptér na vyztužení stavební jámy
S pomocí tohoto adaptéru a integrované hydrauliky lze zařízení GRUNDOSTEER ukotvit ve stavební jámě s minimální námahou.

Robustní kvalita „Made byTRACTO"
Konstrukce zařízení GRUNDOSTEER je velice robustní. Spolehlivá technika vychází z osvědčených řešení a postupů.

PRAKTICKÉ, ROBUSTNÍ, SPOLEHLIVÉ

VÝHODY
- Pro domovní přípojky a krátké podchody
- Možný start z jámy nebo ze sklepa
- Polohovatelná řídící hlava pro neustále kontrolovatelné a korigovatelné ražení
- Jednoduchá, výhodná lokalizační technika
- Použitelné u všech protlačitelných půd
- Snadná montáž a demontáž
- Jednoduchá manipulace a přeprava
- Pohon přes samostatnou hydraulickou stanici
- Spolehlivá technika „Made by TRACTO"
- Výhodný vstup do světa bezvýkopové techniky
- Přesná pokládka potrubí i méně zkušenou obsluhou


SERVIS S PŘIDANOU HODNOTOU PRO BEZVÝKOPOVOU TECHNIKU

Ať už před koupí, v jejím průběhu nebo po ní, ať už osobně nebo online, jsme vám stále k dispozici. Naše rozmanité služby jsou speciálně přizpůsobené požadavkům na bezvýkopové instalace potrubí tak, abyste se mohli plně soustředit na své podnikání.
Digitální řešení
Prostřednictvím našich webových stránek se rychle a snadno dostanete ke všem důležitým informacím o naší společnosti, našich produktech a vaší aplikaci. Samozřejmě zde najdete i odkazy na kanály na našich sociálních sítích a na naše cloudová řešení pro vrtání s výplachem HDD. Pohodlně přes PC, chytrý telefon nebo tablet.
Aplikační technika STS
Speciální inženýrský servis pro aplikační techniku je vám k dispozici jako poskytovatel služeb pro vše, co souvisí s vaším bezvýkopovým staveništěm. Naši odborníci vám předvedou řízenou i neřízenou techniku NODIG naživo v praxi, zaškolí vaše vrtací týmy nebo vám aktivně pomohou se speciálními projekty.
Produktoví specialisté Nodig
V případě jakýchkoli technických dotazů k funkci a použití našich řízených a neřízených systémů Nodig se můžete spolehnout na naše produktové specialisty. S rozsáhlými znalostmi z vašich specializovaných oblastí naleznete nejlepší řešení pro své bezvýkopové projekty a my vám kompetentně poradíme při zřizování staveniště.
Geoservis
Přesná znalost základové půdy je klíčem k úspěšným bezvýkopovým projektům. Tyto profesionální znalosti vám poskytne náš geoservis. Naše expertíza vám umožní ovládnout jakoukoli základovou půdu. Na základě geovědních map a dostupných stavebních dokumentů vám poskytneme informace o stavebním pozemku, které vám dále pomohou s výpočty nebo doplněními.
Financování
Našim zákazníkům a prodejním partnerům nabízíme atraktivní možnosti financování nových i použitých strojů prostřednictvím společnosti TRACTO- TECHNIK Finance GmbH. Ať už jde o financování, pronájem s následnou koupí nebo různé formy leasingu: poradíme vám komplexně a kompetentně tak, abychom pro vás našli řešení na míru.
Diskrétnost je pro nás samozřejmostí.
Použité stroje
Chcete-li prodat použitý stroj za atraktivní cenu, nebo hledáte-li vhodné zařízení pro své úkoly, náš full-servis pro použité stroje pro bezvýkopové práce zařídí veškerou práci za vás, od posouzení a nacenění přes údržbu a certifikaci až po prodej s přístupem na jednu z největších platforem se stavebními stroji na světě.
Školení
Kvalifikovaná školení vám pomohou používat bezvýkopovou techniku ještě efektivněji, a tedy i výnosněji. Naše široká nabídka školení pro obsluhu, operátory, odborné i vedoucí pracovníky, jakož i projektanty a zadavatele zohledňuje veškeré aspekty bezvýkopové techniky NODIG, a to včetně speciálních témat. Certifikovaní školitelé vás rovněž zaškolí zcela podle vašich individuálních požadavků na našich pracovištích, u vás nebo online.
After Sales
Díky naší globální servisní síti jsme tu pro vás stále k dispozici i po nákupu. Celkem pět závodů TRACTO a sedm zákaznických center v Německu, jakož i naše sesterské společnosti a prodejní partneři po celém světě garantují rychlé dodávky náhradních dílů a bezprostřední dostupnost. Naši kompetentní servisní pracovníci vám kdykoli rychle pomohou.
HOME
 https://www.interglobal.cz/index.php?moduser=user&page=37

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign